Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/umitseno/fermangazetesi.com/include/conf.php on line 7
Başkan Kalaycı: "Üç Aylarınız Mübarek Olsun" - FERMAN Gazetesi - Karaman (Gayrıticari_Hobi Sitesi)

Başkan Kalaycı: "Üç Aylarınız Mübarek Olsun"

BAŞKAN KALAYCI KARAMAN HALKININ ÜÇ AYLARI’NI KUTLADI

21 Ocak 2023 09:03

BAŞKAN KALAYCI KARAMAN HALKININ ÜÇ AYLARI’NI KUTLADI

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Karaman Halkının ve İslam Alemi’nin mübarek Üç Aylarını kutlayarak hayırlara vesile olmasını diledi.

İçerisinde Recep, Şaban ve Ramazan aylarını barındıran Üç Aylar, 23 Ocak Pazartesi günü başlıyor. Mübarek Üç Aylar nedeniyle bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Karaman halkının, milletimizin ve İslam Alemi’nin bu kutlu ayını tebrik etti. Üç Aylar’ın hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Kalaycı: “Huzur ve dayanışma duygularının en yoğun şekilde hissedildiği bu günlere bizleri tekrar kavuşturan Yüce Allah’a şükrediyoruz. Rahmet, bereket ve mağfireti içinde barındıran bu müstesna zaman diliminin; birlik ve beraberliğimize vesile olması temennisiyle; hayırlar getirmesini diliyor, hemşehrilerim başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın ve İslam Alemi’nin Üç Aylar’ını tebrik ediyor, Karaman halkını sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

 
belediye karamankutlama
Bu Haber 871 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin