YENİ DÖNEMİNİN İLK SENATO TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıda, senato üyelerinin talep ve önerileri de alındı.

19 Ocak 2023 09:11

REKTÖR GAVGALI DÖNEMİNİN İLK SENATO TOPLANTISI YAPILDI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Senatosu Rektör Prof. Dr. Mehmet Gavgalı başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı’nın senato üyeleri ile ilk kez bir araya geldiği toplantıda senatoya konu olan gündem maddeleri değerlendirildi.

İlk senato toplantısında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Rektör Gavgalı, KMܒnün fiziki ve akademik altyapısının çok iyi durumda olduğunu belirterek, “Yeni dönemde mevcut altyapımızın üzerine koyarak hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde yapılanmasını tamamlayan üniversitemiz artık ayakları sağlam bir şekilde yere basan, Karaman’ın gelişimi için büyük bir sorumluluk yüklenen ve ülkemizin geleceğini oluşturacak gençlerimizin donanımlı bir şekilde yetişmelerinde önemli bir misyona sahip olan bir kurum haline gelmiştir.

Bize düşen el ele vererek, işimize odaklanıp var gücümüzle üniversitemizin gelişimi için çalışmak. Akademik anlamda sizlere her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi.

Toplantıda, senato üyelerinin talep ve önerileri de alındı.

 
Karaman KMÜ
Kaynak : KMÜ
Bu Haber 636 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin