Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/umitseno/fermangazetesi.com/include/conf.php on line 7
Hem Takım Yönetimine, Hem Minik Ayşe'ye Destek İçin; PAZAR GÜNÜ HAYDİ MAÇA... - FERMAN Gazetesi - Karaman (Gayrıticari_Hobi Sitesi)

Hem Takım Yönetimine, Hem Minik Ayşe'ye Destek İçin; PAZAR GÜNÜ HAYDİ MAÇA...

Karaman Futbol Kulübü, Pazar günü Karaman’da karşılaşacağı Darıca Gençlerbirliği maçının bilet gelirini SMA Hastası Ayşe Bükre Yaman'ın tedavi masrafları için bağışlayacak.

19 Ocak 2023 12:03

Hem Takım Yönetimine Hem Minik Ayşeye Destek İçin; PAZAR GÜNÜ HAYDİ MAÇA...

Karaman Halkının büyük bir dayanışma ile destek verdiği SMA hastası Ayşe Bükre Yaman’a bir destek de Karaman FK dan geldi.

Karaman Futbol Kulübü, Pazar günü Karaman’da karşılaşacağı Darıca Gençlerbirliği maçının bilet gelirini SMA Hastası Ayşe Bükre Yaman'ın tedavi masrafları için bağışlayacak.

Karaman FK'dan bu konuda yapılan açıklamada, "TFF 3.Lig'in 19. Haftasında Danca Gençlerbirliği ile oynayacağımız müsabakanın bilet gelirlerinin tamamı SMA hastası Ayşe Bükre Yaman'ın tedavi masrafları için bağışlanacaktır.

Büyük Karaman FK taraftarlarını ve tüm yardımseveleri 22 Ocak'ta Kemal Kaynaş Stadyumu'na hem takımımızı desteklemeye, hem de Ayşe Bükre'ye destek olmaya davet ediyoruz.

Pazar günü 14:00’da evimizde oynayacağımız Darıca Gençlerbirliği maçı biletlerine, maç saati gişelerde oluşan yoğunluk nedeniyle bugünden itibaren Bayrakçı Hotel’den de ulaşabilirsiniz.

Maç saati gişelerden satışlarımız da mevcuttur.

Kadınlara ve çocuklara biletler yönetimden!" denildi.

Son günlerde kamuoyunda bazı olumsuzluklara sahne olan takım yönetimi Karaman Halkından büyük destek görmekte ve tüm Karaman halkı yönetime TAM DESTEK vermekte.

Bu iki önemli nedenle, bu Pazar stadyumda rekor seyirci beklenmekte...

 
spor destek karaman fk
Bu Haber 845 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin